26.07.2020 | 06:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Unikátní třídiče pro každý materiál

Zeminy, písky, kačírek, komposty, rostlinný odpad či štěpka, recykláty, alternativní paliva, štěrky, škváry, strusky, uhlí, kamenivo, odpadní sklo… Co ještě byste potřebovali třídit?

Moderní recyklační provozy, stavební firmy a mnohé další podniky stojí v dnešní době před mimořádnými výzvami, aby splnily zákonné předpisy o ochraně životního prostředí, které se týkají likvidace odpadů, popřípadě  následného zpracování a úpravy těžkých v mnoha případech mokrých a soudržných materiálů.

Přesvědčivý koncept

Téměř v každé oblasti naleznou třídiče MULTI SCREEN® od firmy Zemmler z německého města Massen své využití. Od těch nejmenších strojů, jejichž mobilitu lze zajistit automobilem s tažným zařízením na 3,5 t a které jsou speciálně určeny zahradnickým firmám, kompostárnám a menším stavebním společnostem, až po největší stroje s celkovou plochou třídících sít s více než 60 m² nabízí Zemmler pro každý požadovaný případ použití ten správný stroj.

Ve všech třídičích je použita technologie dvojitého bubnu, což umožňuje třídění na tři frakce v jedné pracovní operaci. Výsledkem je velmi čisté dělení materiálů, které je především vyžadováno při zpracování nebo opětovném využití vytříděného materiálu přímo na stavbě.

Nejenom rozmanitost a flexibilita činí třídiče Zemmler tak mimořádnými. Celý koncept stroje je přesvědčivý. Zmínit lze například technologii dvojitého bubnu s použitím drátěných sít s různými druhy ok s velikostí od 2 do 80 mm pro třídění na uvedené tři frakce v rámci jednoho pracovního úkonu. Pracovní zátěž se redukuje a hospodárnost se naopak zvyšuje.

Technika na míru

K tomu firma Zemmler sází na intenzivní technické poradenství. Každý stroj je přesně uzpůsoben potřebám a přáním jednotlivých zákazníků a oblastem použití. Tento unikátní přístup k zákazníkům si chce společnost i nadále udržet hlavně kvůli tomu, že si ho cení právě její klienti.

Výhradním dovozcem třídičů Zemmler do České a Slovenské republiky je firma EUROGREEN CZ s. r. o. Tyto stroje nejen prodává, pronajímá a zajišťuje servis, ale sama je také intenzivně využívá při jedné ze svých činností – výstavbě, renovaci a údržbě všech druhů travnatých ploch, hlavně sportovních. Technika Zemmler je nedílnou součástí realizačního systému. Jejím úkolem je třídění a míchání potřebných substrátů, štěrků a písků.

Výhodou společnosti EUROGREEN CZ je schopnost předávat zákazníkům také informace, které získala na základě vlastních zkušeností. Dalším plusem je, že výrobní závod Zemmler je od sídla výhradního dovozce vzdálen pouhých 150 km. To přináší možnost velmi rychlé reakce jak v dodávce náhradních dílů, tak při nutnosti návštěvy servisního technika výrobce.

Pro potenciální zákazníky je také zajímavá možnost návštěvy výrobního závodu, kterou lze využít k diskusi s odborníky firmy o potřebném vybavení nebo úpravě třídiče pro konkrétní typ využití.*

Zdroj: časopis Stavební technika

www.stavebni-technika.cz

(Podrobnosti v Komunální technice 7/2020)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down