16.07.2015 | 12:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Údržba zelených ploch letos s novou soupravou

Sečením se sběrem i mulčováním travních ploch se zabývá ve Velkém Meziříčí a jeho okolí firma Jiřího Pálky. Postupem času, jak zakázek přibývalo, bylo nutné se vybavit potřebnou profesionální mechanizací. K ručně vedeným a traktorovým sekačkám přibyl letos na jaře čelní stranově posuvný mulčovač F.I.N.A m.e.a.a.t. TSAP/R 200 a příkopové rameno Marolin M580SX.

Čelní stranově posuvný mulčovač F.I.N.A m.e.a.a.t. TSAP/R 200 patří do kategorie klasických vertikálních těžkých strojů s možností čelní nebo zadní agregace vybavených reverzibilní převodovkou. Je vhodný na mulčování trávy, révoví, dřevních zbytků a náletových dřevin do průměru 10 cm. Stroj o hmotnosti 660 kg je osazen šestnácti kladivy nebo 32 kusy Y nožů. K agregaci je využitelný nosič s minimálním výkonem motoru 55 až 60 koní.

Příkopové rameno Marolin M580SX s hydraulickým systémem jištění je vhodné pro práci s traktorem o výkonu 70 až 80 koní. Širší mulčovací hlava s možností využití plovoucí polohy, jejíž osmiřadý rotor s přímým pohonem je vybaven 32 noži, má pracovní záběr 120 cm a nasazení tohoto agregátu je vhodným řešením pro mulčování trávy, keřů nebo živých plotů. Vzhledem k maximálnímu dosahu ramene 5,8 metru je stroj ideálním pomocníkem při údržbě příkopů a svahů.*

Více v časopisu Komunální technika 7/2015

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down