11.01.2017 | 09:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Účinně proti neoprávněným vjezdům

Potýkáte se s problémem černých skládek? Máte obavy cokoliv ponechat na svém pozemku? Trápí vás vandalismus v přírodní rezervaci? Chcete vědět o pohybu vozidel okolo vašeho zdroje pitné vody?

 

Tomu, kdo odpověděl alespoň na jednu otázku kladně, se nabízí jednoduché, účinné a spolehlivé řešení v podobě detekčního systému emSENSOR využívajícího nejmodernější technologie. Systém upozorní na neoprávněný vjezd vozidla na pozemek a okamžitě odešle SMS zprávu s informací o narušení na zvolené telefonní číslo. Současně zobrazí místo vjezdu na mapě ve vašem počítači nebo tabletu. Volitelným příslušenstvím je aktivace fotopastí. emSENZOR detekuje vozidlo až na vzdálenost šesti metrů a citlivost je možné nastavit podle potřeby na vjezd kola, motocyklu, osobního či nákladního vozu až po traktor. Systém dokáže vyhodnotit směr jízdy vozidla, eliminuje falešný poplach a je účinně zabezpečen proti úmyslnému vyřazení z provozu.

K výhodám se řadí především velmi snadná instalace i skutečnost, že emSENZOR lze jednoduše přemístit podle potřeby. Protože je vše ukryto pod povrchem, systém je nenápadný, navíc odolný vůči zaplavení vodou i mechanickému zatížení. Napájení prostřednictvím baterií 6–12 V zaručuje bezúdržbový provoz po dobu až pěti měsíců při provozních teplotách od -30 do +50 °C. Podrobnosti jsou k dispozici na www.urc-systems.cz.*

Podrobnosti v Komunální technice 12/2016

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down