U specialistů na komponenty k technice

Kdo potřebuje doplnit stroje o nové příslušenství, popřípadě vyměnit některé součástky nebo chce mít kvalitní prvky od prověřeného dodavatele, může se obrátit na společnost ama Czech s. r. o., která působí na českém trhu od roku 2007.

Tehdy byla založená jako dceřiná firma italské skupiny AMA SpA. Ve světě je známá především díky závodům na výrobu komponentů pro zemědělské, stavební a komunální stroje, jichž má v současné době 18. Většina z nich sídlí v Itálii a jejich produkty putují do všech kontinentů.

Pětice příkladů

  • AMA Cardan se zabývá výrobou kardanových hřídelí pro přenos točivého momentu mezi traktorem nebo jiným energetickým prostředkem a příslušenstvím. Portfolio zahrnuje kompletní sortiment kardanů včetně bezpečnostních prvků. Samozřejmostí jsou náhradní díly a bohaté příslušenství.
  • AMA Refluid vyrábí hydraulické válce a další hydraulické prvky. Válce pro stavební i zemědělské stroje produkuje ve větších sériích. Díky tomu je možné dosáhnout příznivého poměru mezi kvalitou a cenou. Divize je schopná nabídnou kompletní řešení hydrauliky na strojích.
  • AMA SEAT má na starosti výrobu sedaček pro stavební, zemědělskou, zahradní a manipulační techniku. Široká řada sedaček od úplně nejjednodušších až po ty s mechanickým nebo vzduchovým odpružením dokáže nahradit poškozené komponenty a obsluze znovu vrátit pohodlí. V tomto závodu se vyrábějí také volanty.
  • AMA Imel je výrobcem světel, majáků a dalších elektrických prvků, které lze použít jako náhradu za stávající osvětlení na strojích v případě poškození nebo při nutnosti doplnění výbavy.
  • AMA Lo Snodo se zaměřuje na tříbodové traktorové závěsy. V nabídce jsou třetí body mechanické i hydraulické, spodní háky, koule a mnoho jiného vybavení včetně různých kolíků, zajišťovacích prvků a dalšího příslušenství.

Tady vládne kvalita

„Dále skupina AMA vyrábí plasty, opotřebitelné díly k pluhům, elektrické svazky, sloupky řízení a mnoho dalších komponentů. Veškeré výrobky putují přímo do prvovýroby, kde jsou jimi osazeny nejenom stroje nejrůznějších světových značek, ale setkáte se s nimi i na trhu s náhradními díly včetně nabídky prodejců, kteří s námi spolupracují,“ říká Aleš Chrobok z firmy ama Czech s. r. o., která má tyto produkty na starosti v rámci České republiky a na Slovensku, a pokračuje:

„Získali jsme výhradní zastoupení některých významných evropských značek, které distribuujeme společně s vlastními výrobky. Sestavili jsme efektivní tým pracovníků, kteří neustále pracují na zlepšení služeb pro dobro zákazníků. Pečlivě vybíráme produkty tak, aby byla vždy na prvním místě kvalita. Teprve potom se řeší cena.“*

Foto archiv/AMA

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down