Typy vážních systémů pro odpadní a recyklační průmysl

Ať chcete koupit, navrhnout nebo rekonstruovat mostní, přejezdové či vestavné nápravové váhy, měli byste se zorientovat v nabídce profesionálních vážních systémů vhodných pro odpadní a recyklační sektor.

O společnosti M.E.N. expert

Společnost M.E.N. expert, jež působí na českém, slovenském a polském trhu, je autorizovaným obchodním zastoupením firmy Vishay Precision Group (pod tuto americkou společnost, založenou v roce 2009, spadají firmy Sensortonics, Tedea Huntleigh, Nobel Elektronik a Celton).

Firma M.E.N. expert se specializuje na prodej, návrh, instalaci a servis vah a vyhodnocovacích jednotek. V sortimentu společnosti, která je členem unie výrobců vah a disponuje certifikátem ISO 9001:2001, najdete například silniční, mostové, přejezdové a plošinové váhy a také snímače zatížení, které jsou srdcem každého vážicího systému. Vysoce přesné tenzometrické snímače zatížení dodává společnost Manat, která má v nabídce snímače pro různé typy vážních systémů.

Typy vah

Jak už jsme nastínili, pro využití v odpadovém a recyklačním hospodářství lze využít hned několik typů vah. Jedná se například o mostní, přejezdové a vestavné nápravové váhy.

Silniční mostní váhy

Silniční mostní váhy RODAN se vyznačují lehkou konstrukcí, nízkým profilem váhy, snadnou montáží i demontáží, silniční váhu je možné nainstalovat a zprovoznit během jediného dne. Silniční mostové váhy Vám ušetří peníze i starosti více v tomto článku.

Přejezdové váhy

Přenosné silniční přejezdové váhy jsou plně mobilní vážící zařízení, která jsou určena k rychlé kontrole okamžitého zatížení za klidu i jízdy. S jejich pomocí je možné měřit vozidla staticky či dynamicky.

Vestavné nápravové váhy

Ke statickému i dynamickému vážení jsou určené i vestavné nápravové váhy neboli mobilní váhy, jejichž výhodou je, že při každém vážení není třeba jezdit na konkrétní místo vážení. Mobilní váhy umožňují přesné vážení nákladu a také následné vyhodnocování a přenos dat do systému.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down