20.03.2020 | 08:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Trombia není jen tak ledajaký zametač

Jemné částice polétavého prachu jsou pro lidi vážnou hrozbou. Právě jejich likvidaci, ale nejen tu, zvládne unikátní zametací a čisticí stroj Trombia od finské společnosti Snowek. V České republice zastupuje stroje Trombia společnost Garnea a. s. V tomto týdnu byl předán první stroj Trombia novému majiteli betonárce Gellner.

Betonárka od společnosti zakoupila soupravu kolového nakladače Doosan DL300 s novým zametacím systémem Trombia. Kolový nakladač bude pracovat v běžných pracovních operacích, jako jsou nakládky a vykládky materiálu, a zároveň bude spolu se zařízením Trombia uklízet areál společnosti.

Zametací stroj Trombia je revolučním zařízením díky patentovanému systému úklidu. Principem je několik dílčích systémů pracujících na principu součinnosti mezi vakuem, uzavřenou cirkulací vzduchu, vzduchového nože a zametacího válce. Zametání je řešeno suchou cestou, je při něm zabráněno víření prachových částic, což přináší čistý povrch za všech podmínek.

Výhodou nového zařízení je rovněž jeho snadná ovladatelnost. Všechny funkce zametače jsou ovládány skrze dotykovou obrazovku uvnitř kabiny. Plusové body získává zařízení i díky jednoduché údržbě. Trombia nepoužívá filtry, které by požadovaly pravidelné čištění a vakuovaný vzduch je čištěn cyklonovým odlučovačem.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down