26.03.2017 | 07:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Tři novinky ze stavební techniky

Divize stavební techniky Kubota rozšířila a upravila v letošním roce portfolio strojů pro evropský trh. Úplnou novinkou je superkompaktní teleskopický manipulátor KTH4815 (snímky), který díky svým rozměrům exceluje v manévrovacích schopnostech i v těsných prostorech.

V produktové skupině minibagrů došlo k úpravě a nahrazení modelů KX61 a KX-121 novými modely KX-027, respektive KX-042. Ty lépe pokrývají rozptyl hmotností a výkonů v kompaktní řadě minirýpadel Kubota. Řada s nulovým přesahem zatím zůstala beze změn.

Nový model minibagru KX027-4 o hmotnosti 2665 kg s motorem Kubota o výkonu 17,5 kW je k dostání ve dvou verzích, standardní a HI Spec, kde má ve výbavě dva proporcionální přídavné hydraulické okruhy s ovládáním na joysticku a je připraven na použití naklápěcí hlavy Powertilt.

Model KX042-4 váží 4200 kg, má motor Kubota o výkonu 29 kW, je již ve standardu vybaven klimatizací, plovoucí polohou radlice a dvěma přídavnými okruhy. Oba nové minibagry následují „filozofii 4. generace“ – vyznačující se luxusní kabinou, akustickým ukazatelem paliva, digitálním panelem ovládání v hledí obsluhy a dalšími vymoženostmi.

Všechny tři novinky by měly do firmy Staves, výhradního dovozce do České republiky, dorazit koncem dubna, kdy budou připraveny pro předvedení zájemcům. Další informace najdete na stránkách www.staves.cz.

(Podrobnosti v Komunální technice 3/2017)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down