05.12.2017 | 12:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Třídenní akce představila sortiment hned třech společností

Tradiční podzimní Dny otevřených dveří uspořádala ve svém berounském areálu koncem listopadu společnost Kverneland Group Czech společně s firmami TOPAGRI a K.B.T. Proftech.

Na své si tedy přišli uživatelé jak zemědělské, tak komunální a lesní techniky. Třídenní akce přitáhla stejně jako každý rok značné množství zájemců.

Již rok s novým obchodním zastoupením

Portfolio zemědělské techniky, kterou na tuzemském trhu nabízí společnost Kverneland Group Czech, je více než široké. Proto některé značky, pro něž měla tato firma generální zastoupení, přešly začátkem roku 2017 pod křídla firmy TOPAGRI. Jde například o produkty značek McConnel, Mulching Systems či Vandaele, tedy v mnoha případech o techniku hojně využívanou v komunálních službách. Příkopová ramena McConnel, mulčovače Mulching Systems i štěpkovače Vandaele tak vhodně doplnily stávající nabídku společnosti. Základním stavebním kamenem sortimentu firmy TOPAGRI zůstávají i nadále finské traktory Valtra a štěpkovače Junkkari. Lesní techniku zastupují například navijáky a vyvážecí vleky Pfanzelt, půdní a pařezové frézy Prinoth nebo automatické štípačky palivového dřeva JAPA a estonské lesní vyvážecí vleky a jeřáby BMF.

 

Prezentace techniky v novém

V nově zrekonstruovaných prostorách se v Berouně prezentovaly produkty firmy K.B.T. Proftech.

„Jsou zde k vidění prakticky všechny letošní novinky, kterých rozhodně nebylo málo. V prostorách nového show roomu můžeme bez obav vystavit i traktory a žací stroje v provedení bez kabiny a návštěvníci si je mohou v klidu a teple prohlédnout,“ řekl produktový manažer komunální techniky značky Kubota Pavel Lorek.

Jak zdůraznil, v roce 2017 došlo v nabídce traktorů Kubota k velké obměně. „Prakticky u všech vyráběných modelů najdeme nějaké inovace týkající se bezpečnostních prvků. Kromě zvýšené bezpečnosti v podobě ochranných rámů a již podle nových předpisů nutných kontrolních prvků je hlavním cílem výrobce maximální zjednodušení výroby a zvýšení funkčnosti strojů. V tomto směru má silná značka, jakou Kubota bezpochyby je, velkou výhodu. Nové technické prvky zkouší a zavádí již u traktorů nižších výkonových tříd a postupuje směrem k výkonnějším. Proto již malé a lehké traktory disponují velice kvalitní osvědčenou výbavou,“ vysvětluje Pavel Lorek.

Více v časopisu Komunální technika 1/2018.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down