21.10.2021 | 06:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Traktory způsobilé pro komunální nasazení

Nejen v zemědělství, vinařství, ovocnářství a zahradnictví, ale také v komunálním sektoru, či při péči o golfová hřiště, fotbalové stadiony a další sportoviště jsou vhodnými pomocníky jihokorejské traktory TYM. Hned několik zástupců této značky vystavila letos v Kameni v rámci Dnů zahradní a komunální techniky společnost Profigrass.

Ve verzi bez kabiny se představil traktor TYM T265 HST s výkonem motoru 24,5 koně a dvoustupňovou hydrostatickou převodovkou.  Jde o stroj vhodný pro údržbu travnatých ploch, práci v zahradnictví a všude, kde je potřeba menší a obratný traktor. Jelikož do jeho volitelné výbavy patří i vytápěná kabina, uplatní se i při zimní údržbě komunikací a dalších prostranství. Při agregaci pracovních adaptérů je velkou výhodou design přední části karoserie, přes kterou je dobře vidět na nářadí. Traktor disponuje odolnou konstrukcí, pohonem 4 x 4 a podlahou bez středového tunelu. Do jeho výbavy patří zadní tříbodový závěs kategorie I, výbavu je možné doplnit předním tříbodovým, popřípadě etážovým, závěsem.

Vhodný traktor pro údržbu komunikací

Při údržbě silnic a chodníků, ale i při práci na farmě či v sadu najde svoje uplatnění traktor TYM T475. Variabilní stroj s širokou škálou příslušenství je ve standardu dodáván s klimatizovanou kabinou, popřípadě s ochranným rámem ROPS, pohonem 4 x 4, závažím, či se sklopnou konzolí volantu. Mezi vhodné doplňky patří etážový závěs, přední tříbodový závěse nebo nakladač. Pohonnou jednotkou traktoru je dieselový motor s výkonem 46,6 koní a zdvihovým objemem 2285 ccm. Uživatel může volit mezi mechanickou převodovkou se synchronizovanou reverzací (12/12), nebo třístupňovou hydrostatickou převodovkou. Maximální pojezdová rychlost dosahuje 21 km/h, u modelu s hydrostatickou převodovkou potom 27,5 km/h.

Houževnatý pomocník

V technických službách i při údržbě sportovišť nachází uplatněná úspěšný model TYM T555Konec formuláře s klimatizovanou kabinou. Jeho pohonnou jednotkou je dieselový motor Yanmar s výkonem 55 koní. Obsluha může volit mezi mechanickou (16/16), nebo třístupňovou hydrostatickou převodovkou (maximální pojezdová rychlost 29,6 km/h). Ve standardu traktor s pohonem 4 x 4 nabízí dvě rychlosti otáček vývodového hřídele (540, 1000 ot/min), závaží a sklopnou konzoli volantu.

Kompaktní traktor pro náročné úkoly

Díky svojí ergonomii jednoduše ovladatelný a snadno manévrovatelný traktor TYM T575 nachází uplatnění nejen v sadech a vinicích, ale také při údržbě měst, parků a sportovišť. K dispozici je široká škála volitelné výbavy, např. předního tříbodového závěsu nebo etážového závěsu, a též velké množství příslušenství. Stroj s pohonem kol 4 x 4 pracuje s motorem o výkonu 55 koní a mechanickou převodovkou se synchroreverzací s možností řazení osmi rychlostí pojezdu vpřed i vzad.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down