17.03.2017 | 08:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Traktory v akci, tentokrát s nářadím pro zimní údržbu

Koncem letošního února v Jeseníkách a poté začátkem března v Krkonoších v areálu Hromovka ve Špindlerově Mlýně se uskutečnily předváděcí akce, v jejichž rámci hrály prim traktory John Deere tentokrát s agregacemi vhodnými pro zimní údržbu komunikací. V praktických ukázkách představila společnost STROM Praha, která je již řadu let generálním dovozcem techniky John Deere do České republiky, hned několik variant aplikací zaměřených na využití traktorů nižších výkonnostních řad.

Technika John Deere není návštěvníkům Špindlerova Mlýna již řadu let zcela neznámá. Ve společnosti Služby města Špindlerův Mlýn pomáhají s letním i zimním úklidem komunikací traktory John Deere 6920S a 6100MC v agregaci se sněhovými radlicemi, sypači i zametačem. V tomto případě jde ovšem o stroje řadící se do výkonnější třídy.

Při letošním Snow Tour mohli zájemci sledovat naopak práci traktorů s nižším výkonem, které se představily na cestě u sjezdovky Hromovka v ne právě ideálních podmínkách. Březnový sníh byl těžký a mokrý, a tak musely prezentované stroje napnout všechny síly, aby si s nástrahami zimy poradily.

K vidění byl například zahradní traktor John Deere X534 v agregaci se sněhovou frézou Snowblower 47, se sněhovou frézou Hydromann 3118 pracoval traktor John Deere 3038R, s čelní sněhovou radlicí a rozmetadlem posypového materiálu Matev se představil traktor John Deere 4066R. Pro zájemce byly připraveny též zkušební jízdy užitkovým vozidlem John Deere Gator XUV855D na sněžných pásech.*

Více v časopisu Komunální technika 4/2017.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down