14.06.2019 | 07:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Traktory CASE IH u krajských správ

Speciální komunální traktory značky CASE IH pracují například pro SÚS Ústeckého, Moravskoslezského, Jihočeského, Olomouckého nebo Jihomoravského kraje. V současné době patří mezi oblíbené modely u těchto typů subjektu traktory modelové řady LUXXUM.

V komunální sféře je kladen vysoký důraz na spolehlivost, proto je výhodou, že traktory LUXXUM nevyužívají například žádný filtr pevných částic a že vynikají nejdelším servisním intervalem ve své třídě, který činí 600 hodin!

Velkou výhodou pro obsluhy může být také čtyřstupňová převodovka, která nabízí dohromady 32 x 32 rychlostí plně řazených pod zatížením. Ovládání převodovky je velice snadné a řada funkcí se lehce řídí přímo na integrované loketní opěrce Multicontroller. Při práci s žacím ramenem si obsluha může jednoduše nastavit rozsah otáček pro řazení pomocí dvojitého ručního plynu nebo si zvolit vhodnou agresivitu reverzace.

Zaměřeno na komfort

Prostorná kabina s komfortním sedadlem a velkou prosklenou plochou nabízí obsluze perfektní viditelnost do všech stran ať už třeba na čelně nesený sněžný pluh nebo na mezinápravové žací rameno. Všechny funkce příslušenství lze navíc ovládat pomocí integrovaného joysticku. Při práci v zimě jistě obsluhy ocení přední a zadní vyhřívané zadní sklo.

Na speciálních úpravách traktorů CASE IH spolupracujeme se společností MTM Tech, s. r. o., která je specialistou na dodávky techniky pro údržbu komunikací a zelených ploch. Originální řešení od MTM umožnuje osadit traktor LUXXUM například univerzálním žacím ramenem do prostoru mezi nápravy. Díky tomu má řidič výborný výhled na pracovní nářadí v celém rozsahu a je zaručena snadná manipulace při objíždění jakýchkoliv překážek.*

Ondřej Adamčík

AGRI CS a. s.

Foto archiv firmy

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down