Traktory Antonio Carraro na veletrhu demopark (4)

Série Tony představuje špičku v sortimentu výrobce. Skládá se z modelů s hybridní mechanicko-hydrostatickou převodovkou poháněnou softwarem vybavenou technologií SIM (Shift In Motion). Nabízí čtyři rychlostní rozsahy s elektronickým ovládáním, které lze zapnout v klidu nebo v pohybu.

Jedná se o kompaktní převodovku s automatickými funkcemi řízenými operačním systémem ITAC (Intelligent Tractor AC) a Tractor Management Control (TMC), které zjednodušují veškeré činnosti řidiče. Centralizovaný řídicí systém je navržený tak, aby zajistil, že traktor vždy pracuje v optimálním režimu, pokud jde o úsporu nákladů a produktivitu. Garantuje různé funkce, jako je udržování parametrů během provozních činností, a to i při jízdě do kopce i dolů.

Všechny bezpečnostní systémy a monitorování diagnostiky traktorů pro plánovanou údržbu spadají do systému ITAC. Operátor může nastavit, personalizovat a uložit do paměti parametry potřebné pro každý úkol, poté podle potřeby vyvolat vybrané kombinace a případně je změnit během různých prací, například podle typu terénu nebo plodiny. Otáčky jsou nezávislé na otáčkách motoru – obě lze programovat samostatně. Rozsah rychlostí se pohybuje od 100 m/h do 40 km/h. Na demoparku budou k dispozici modely Tony 8900 TTR (obr.) a 8700.*

Foto archiv/Antonio Carraro

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down