21.07.2009 | 12:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Traktorové nosiče i pro úpravu povrchu vozovek

V letošním roce oslaví firma MTM Tech, s.r.o. 15 let práce na trhu komunální techniky v České republice. Uplynulé období bylo naplněno skutečnou cílenou denní prací a dřinou, hledáním nových cest a řešení a to potvrzují i výsledky v oblasti úprav traktorů na plnohodnotné komunální nosiče prováděné touto firmou.

I v současném období po zimní sezoně je možno díky celé řadě konstrukcí firmy MTM Tech efektivně využívat traktory a traktorové nosiče při odstraňování následků předchozí zimní sezony na površích komunikací.
Je možno například využít frézy na výtluky s příčným přejezdem nesené jak vpředu na traktoru , případně vzadu za předpokladu, že traktor je vybaven otočným pracovištěm řidiče. Samozřejmostí výbavy takovéhoto typu nosiče musí být i super plazivé rychlosti umožňující efektivní využití traktoru při pojezdových rychlostech 100 až 400 m/h atd.
S narůstajícím výkonem fréz na výtluky se objevil problém rychlé a efektivní nakládky vyfrézovaného materiálu na souběžně jedoucí vozidlo.Řešení tohoto problému představila firma na letošním Stavebním veletrhu v Brně ve dnech 21. - 25.4.2009 jako novinku.
Pokud se při jarních táních projevily problémy s odvodněním komunikací vzhledem k vytvořeným nánosům a nárůstům materiálu na krajnici vozovky, stačí použít jako výměnnou nástavbu opět zařízení dodávané firmou MTM Tech, s.r.o., frézu na krajnice SP61 nebo pro větší traktorové nosiče vybavené hydromechanickou převodovkou řešení, které současně zajistí i naložení seřezaného a odfrézovaného materiálu z krajnice vozovky na vpředu jedoucí nákladní vozidlo, frézu na krajnice s nakládáním řady BSL).

Pokud vás zařízení zaujala, jsou pracovníci firmy MTM Tech, s.r.o. připraveni konzultovat s vámi vaše požadavky a potřeby a navrhnout odpovídající technické řešení, které by pomohlo udržovat povrchy komunikací v perfektním a dobrém stavu po celý rok.

Ing. Jan Votava,
MTM Tech, s. r. o.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down