19.02.2019 | 09:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Traktor využívají především v dopravě

Komplexní správa a údržba městského majetku, takové je pracovní zaměření Sedlčanských technických služeb, firmy ve stoprocentním vlastnictví města Sedlčany. Komunální služby neposkytuje společnost pouze městu Sedlčany, ale další téměř dvacítce menších obcí v regionu.

Svoz směsného i tříděného odpadu a bioodpadu, provoz sběrného dvora a překládací stanice, péče o veřejnou zeleň, letní i zimní údržba komunikací, správa veřejného osvětlení, zemní práce, správa hřbitova, zajištění provozu rekreačního zařízení v Častoboři i chodu nově vybudované kompostárny. O to vše se musejí pracovníci Sedlčanských technických služeb postarat. Proto nesmí chybět ani potřebné odpovídající technické vybavení.

„Na seznamu máme více než padesátku strojů a zařízení, u kterých je potřeba hlídat servisní lhůty a povinnost pravidelných technických kontrol. Patří mezi ně i pětice větších traktorů. Kromě třech poměrně starých Zetorů s rokem výroby v osmdesátých a devadesátých letech minulého století, pracujeme od roku 2010 s traktorem Lamborghini R3 EVO 100. Traktor v komunální oranžové barvě je v zimě agregován s čelní šípovou a zadní sněhovou radlicí.  Byl také hojně využíván v dopravě v agregaci s fekálním vozem. Po dobrých zkušenostech s tímto strojem jsme se rozhodli pro koupi dalšího podobného traktoru. Opět jde o produkt koncernu SAME Deutz-Fahr. V září roku 2017 rozšířil náš strojový park traktor Same Virtus 100. Primárně je určen pro přepravu tekutých odpadů,“ popisuje jednatel společnosti Jiří Daněk.*

Více v časopisu Komunální technika 2/2019.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down