19.04.2018 | 07:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Tradiční výrobce malotraktorů změnil svůj název

Nový název Seco Industries nese významný jičínský výrobce žací techniky, odlitků z tvárné litiny a vložených válců do motorů. Stalo se tak na základě fúze sloučením zanikající společnosti Seco GROUP, a. s., a nástupnické Seco Industries, s. r. o., která proběhla v rámci zjednodušení organizační a majetkové struktury. K výročí 130 let strojírenství a výroby zemědělských strojů v Jičíně uvádí česká firma na trh unikátní limitovanou edici svého nejúspěšnějšího žacího traktoru Starjet.

Seco Industries, s . r. o., Jičín se bude i nadále držet osvědčené obchodní a marketingové strategie vycházející ze slavné 130leté tradice strojírenství a výroby zemědělských strojů.

Aktuálně Seco Industries dodává na trh pět modelových řad malotraktorů přibližně v 80 variantách. Firma totiž jako jediná u nás nabízí možnost variabilního dovybavení základních modelů podle přání a specifických potřeb zákazníka. Charakteristické pro jičínský podnik jsou dobře dostupné a rychlé servisní služby i velmi výhodné ceny náhradních dílů a bohatého příslušenství, které společnost sama vyrábí.

„V roce 2017 jsme prodali zhruba 8700 malotraktorů. Meziročně to představuje sedmnáctiprocentní nárůst,“ informuje vedoucí prodeje Petr Fischer s tím, že v současnosti Seco Industries, s. r. o., ovládá přibližně pětinu českého trhu s žací technikou a je největším výrobcem tohoto sortimentu u nás. Na tuzemských tržbách se 45 procenty podílejí malotraktory pro majitele soukromých zahrad a pozemků. Stejný podíl mají dodávky komunálním službám měst a obcí a zbývající část strojů se značkou SECO odebírají pro údržbu svých travnatých hřišť sportovní kluby.*

Více v časopisu Komunální technika 4/2018.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down