Tradice a zkušenosti podporují kvalitu

Vybrat si správný stroj není vždy snadné. Představujeme několik „drobností“ multifunkčního nakladače DAPPER. Vzhledem ke zvyšující se produkci a dobré zpětné vazbě od zákazníků získáváme velice cenné poznatky jak ze samotného provozu, tak i servisní náročnosti a údržby.

Díky pružnosti našeho vývojového centra se nám daří tyto náměty převádět do reality, a tím zdokonalit stroj a předstihnout tak konkurenci. Také jistota podniku se sedmdesátiletou tradicí s opravami nejen vojenské techniky, ale i civilních strojů, vás může ujistit o naší serióznosti a věříme, že i vás nakladač DAPPER mile překvapí.

Již dnes se pyšníme správnou volbou materiálu a robustní konstrukce proti konkurenci, která vsadila většinou na plastové opláštění stroje a lehčí provedení rámu. DAPPER ve své kategorii váží přibližně o 300 kg více než nejbližší konkurent. Tento rozdíl se zajisté projeví v životnosti stroje a zachování jeho elegantnosti po mnohem delší dobu. Vsadili jsme také na kvalitní a rychlý servis, který je doprovázen veškerými náhradními díly skladem u nás ve Vojenském opravárenském závodě v Šenově u Nového Jičína na severní Moravě. Tak odpadají nepříjemně dlouhé dodací termíny náhradních dílů třeba ze zahraničí.

Další výhodou nakladače DAPPER je jeho snadná a nenáročná obsluha. K řízení stačí jen řidičské oprávnění skupiny B. Není potřeba strojnický průkaz, a tak odpadá další finanční zatížení spojené s jeho pořízením. Při předání stroje vždy proškolujeme obsluhu, abychom docílili, kromě jiného, také všeobecný přehled při práci s multifunkčním nakladačem a předešli případným komplikacím, které mohou nastat kvůli nevědomosti nebo nezkušenosti. Tyto školicí programy se nám velice osvědčují a jsme rádi, že je můžeme nabídnout jako bonus k našemu nakladači DAPPER.

Velkou výhodou je také možnost zvolení barvy nakladače. Díky výrobě všech dílů a následnému lakování může také budoucí zákazník využít možnosti dodání v barvách RAL, které mu pomohou podtrhnout serióznost a moderní vzhled stroje díky sjednocení s jeho již zakoupenými stroji. V dnešní době už vyrábíme stroje v barvách červených, oranžových nebo zelených. Podle přání také dokážeme i jinou barvu podle RAL. Lakování probíhá podle standardů, které se většinou používají u vojenské techniky. Tak docílíme krásný vzhled i po dlouhých a těžkých měsících práce.

Pokud zvažujete eventualitu pořízení podobného stroje, zvolte možnost také vyzkoušení nakladače DAPPER přímo ve vašich prostorech, nebo si dohodněte schůzku přímo ve výrobním závodě VOP CZ, s. p., kde vám zkušení odborníci stroj předvedou a budete moci si jej sami vyzkoušet. Výrobce se pyšní sedmdesátiletou historií a zkušenostmi, které se odrážejí v nakladači DAPPER.*

Erik MERENDA, manažer prodeje VOP CZ, s. p., foto archiv firmy

(Podrobnosti v Komunální technice 9/2017)

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down