21.05.2018 | 06:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Technologie, která jde až ke kořenům

Již naši předkové odstraňovali plevel ze zápraží svých chalup jednoduchou metodou – po uvaření brambor vylili před svá stavení zbylou horkou vodu a tato aplikace se ukázala jako vysoce účinná. V podstatě na stejném principu funguje technologie likvidace plevele Heatweed. Produkty uvedené značky, která si připravila pro letošní sezónu hned několik technických novinek, nabízí na českém a slovenském trhu litoměřická společnost Kis plus.

Zřejmě nejprodávanějším produktem v České republice a na Slovensku byla řada MiD. Strojů MiD 22/8 bylo na tuzemském trhu během dvou let prodáno téměř třicet. Nástupcem dosud nejúspěšnějšího modelu a novinkou letošního roku je modelová řada s označením MiD 3.0. Zařízení s nejmodernější technologií, optimalizovaným průtokem a řízenou regulací teploty produkuje minimum emisí při snížení spotřeby vody i paliva. Stroj je možné využít také jako vysokotlakou myčku (tlak 50 barů) a pomocí horké vody odstraňovat nečistoty bez použití chemikálií. Díky snížení hladiny hluku a emisí může uživatel využít stroj nejen v běžném městském provozu, ale i v parcích, na hřištích a dalších frekventovaných veřejných prostranstvích. Umístění tohoto zařízení na podvozek je velice jednoduché a technicky nenáročné.

Stroj zvládne ošetření 2000 až 3000 m2 plochy za den. Jeho roční kapacita je až 34 ošetřených hektarů za sezónu při frekvenci třech ošetření povrchu. Nádrž na vodu má kapacitu 500 nebo 1000 litrů.*

Více v časopisu Komunální technika 5/2018.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down