13.11.2018 | 11:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Technika pro komunální nasazení, údržbu komunikací i zahradu

Začátkem letošního roku byla založena nová importní společnost KOMATEC sídlící v obci Kly nedaleko středočeského Mělníka. A ihned na samém začátku o sobě dala výrazněji vědět na jarním brněnském veletrhu Techagro, kde prezentovala některé produkty ze svojí nabídky. Nicméně od jara se nabízený sortiment rozrostl o další značky a firma zapracovala také na zkvalitnění servisního zázemí a otevřela novou prodejnu zahradní techniky.

„Nová společnost vznikla s myšlenkou na subjekt nabízející komunální, zahradní, silniční i zemědělskou techniku s důrazem nejen na kvalitu strojů, ale také na úroveň poskytovaných služeb počínaje prodejem techniky přes rychlé dodávky potřebných náhradních dílů při jejich přijatelných cenách až po flexibilní a kvalitní servis. Pochopitelně zajišťujeme komplexní servis na stroje, jejichž jsme generálním dovozcem, a na techniku, kterou nabízíme regionálně. Kromě toho jsme v mnoha případech schopni nabídnout i servisní služby uživatelům mechanizace, kterou přímo neprodáváme. Servisní středisko provozujeme v sídle firmy v obci Kly, nicméně jsme schopni servisně reagovat po celém území České republiky i na Slovensku,“ říká úvodem jednatel společnosti KOMATEC s. r. o. Jaroslav Mai.

Produkty s generálním zastoupením

Jako generální dovozce do ČR zastupuje firma KOMATEC s. r. o. značky RASCO, CAST Loaders, NIUBO a Addax. V regionu nabízí produkty značek VARI, STIGA a SECO Industries. Výhradní zastoupení pro produkty značek CAST Loaders a NIUBO má i na Slovensku. Důležitou součástí sortimentu jsou též traktory značek SAME, LAMBORGHINI a YANMAR.

„V naší prodejně je k dispozici k okamžitému odběru více než čtyřicet strojů především ze segmentu zahradní techniky a další čekají na své uživatele ve skladu. Prohlédnout si a vyzkoušet mohou zájemci i traktory s výkony motorů od 25 koní, všem také při výběru rádi poradíme a doporučíme nejvhodnější varianty pracovních adaptérů,“ seznamuje s nabídkou společnosti Jaroslav Mai. Ta ovšem není konečná, dá se očekávat rozšíření o techniku dalších výrobců.*

Více v časopisu Komunální technika 11/2018.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down