02.08.2023 | 11:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Systém GRIN pro sečení bez koše a bez odpadu

Na počátku roku 2023 se na českém a slovenském trhu nově objevila italská společnost GRIN, vyrábějící robustní specializované mulčovací sekačky na trávu. Společnost byla založena v roce 2005 s cílem změnit pohled na údržbu zahrad. Tvorba a vývoj produktové nabídky má společnou filozofii – zlepšovat kvalitu života, inovovat, zjednodušovat a navrhovat udržitelná řešení.

Mulčovací sekací systém GRIN pracuje bez koše na trávu, což umožňuje rychlejší a výnosnější údržbu. Ačkoli jde o absolutní novinku na českém i slovenském trhu, společnost GRIN je ve světě dobře známá. Již přes 80 000 zákazníků si vybralo z široké nabídky dvaceti modelů určených pro všechny druhy trávníků a použití od soukromých zahrad po profesionální uživatele. Skutečně každý si v nabídce najde to pravé.

Patentovaný systém MOWING, NO GRASS BAG, NO WASTE – sečení bez koše a bez odpadu – nesmí být zaměněn za konvenční mulčovací systém sečení. Oba systémy jsou založeny na sečení bez koše, ale byly vyvinuty tak, aby vyhovovaly různým potřebám.

Hlavní výhody žacího systému GRIN

- Výška a frekvence sečení:

Při práci je možné udržovat stejnou výšku sečení a frekvenci sečení jako se strojem typu sekačky na trávu.

- Drcení trávy:

Za standardních podmínek sečení drtí sekačky GRIN trávu díky patentovanému noži a systému sečení na velmi jemné úlomky, které se ukládají na půdu a absorbují jako hnojivo.

- Sečení mokré trávy:

S tímto systémem je možné sekat mokrou trávu mnohem lépe než se sekačkou s košem na trávu. Nehrozí totiž riziku ucpávání výhozového tunelu.

Sekačky GRIN šetří také čas. Nejen, že nabízejí vysokou kvalitu jemného posečení, ale navíc drtí posečenou trávu na tak drobné částečky, že se pak vrací na zem jako téměř neviditelné hnojivo a dávají do půdy cenné živiny. Systém funguje na všech typech trávníků a poradí si i s listím.

Stroje GRIN s dlouhou životností

Všechny sekačky na trávu GRIN jsou navrženy, vyrobeny a smontovány podle nejvyšších standardů kvality a jsou vyrobeny tak, aby vydržely dlouhá léta. Jejich předností je 3 mm silný ocelový rám a žací ústrojí, ochranný kužel motoru proti náhodnému nárazu a poškození hřídele, profesionální pojezd, ocelová kola, centrální nastavení výšky sečení, skládací řídítka jsou jen některé ze silných stránek. Italská výroba zajišťuje profesionálním uživatelům spolehlivost a robustnost. Díky zkušenostem získaným z praxe se podařilo najít praktická a pohodlná řešení pro každodenní a intenzivní používání.*

Více v časopisu Komunální technika 8/2023.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down