12.12.2018 | 07:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Svozové nástavby s novým terminálem FGT2

Již řadu let dodává společnost A-TEC servis na tuzemský trh svozové nástavby Haller se systémem lineárního stlačování. K dispozici jsou varianty na směsný i tříděný komunální odpad v různých variantách kapacit zásobníků a šířek nástaveb. Loni představila společnost A-TEC servis s. r. o. nový koncept nástaveb HALLER x2i. Nyní tyto nástavby dostaly nový unikátní ovládací terminál.

Nový all-in-one terminál FGT2 je vlastně malý počítač s dotykovým displejem vyvinutým pro náročný provoz v kombinaci s elegantním designem.  Jde o plochý displej v protiprachovém provedení a kompaktní velikosti pro úsporu místa. Displej má široký pozorovací úhel a vysoké rozlišení.

Při návrhu byl kladen důraz na ergonomické ovládání, které nebude způsobovat námahu a odvádět pozornost od pracovní činnosti. Naprosto unikátní je ale ovládání nástavby, kde je využita schopnost uživatelů pracovat na terminálu stejně jako se smartphonem. To znamená naprosto intuitivně bez jakýchkoliv slovních příkazů a pracovat pouze s jasně definovanými ikonami. Pro vstup dat se používá dotykový displej nebo kombinace tlačítek a joysticku po boku zařízení (např. při ovládání terminálu v rukavicích).*

Více v časopisu Komunální technika 12/2018.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down