02.05.2013 | 12:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Svoz odpadu v pojetí společnosti SIMED

Firma SIMED je zaměřena především na vývoj a výrobu menších nástaveb, z čehož se nevymyká ani oblast nástaveb určených pro svoz komunálního a biologicky rozložitelného odpadu.

Vzhledem k různorodosti potřeb svozu odpadu u zákazníků, a tím dané široké poptávce po různých typech nástaveb, nabízí společnost SIMED své nástavby ve čtyřech hlavních kategoriích: lisovací nástavby typ LN, nástavby na svoz bioodpadu typ LNB, dvouramenné natahovací kontejnery typ DNS a velkoobjemové kontejnery s univerzálním vyklápěčem typ KOS.

Nejrozšířenější způsob sběru a svozu odpadů, odpadkových košů či pytlů je bezesporu pomocí nástaveb s funkcí stlačování odpadu typ LN. Tyto nástavby jsou dnes již vyráběny v širokém rozsahu velikostí, a to od 2,7 až do 6,5 m3 podle velikosti a nosnosti nosiče. Lisovací nástavby jsou vybaveny oboustrannými posuvnými dvířky pro výsyp košů a vhoz pytlů. Pro sběr odpadových nádob o objemech 110, 120 a 240 l je k dispozici hydraulické boční vyklápěcí zařízení. Nástavby je možné vyrobit jako pevné, snímatelné pomocí odstavných noh nebo jako natahovací kontejnerové.
Již čtvrtým rokem jsou v sortimentu firmy SIMED nástavby pro svoz biologicky rozložitelného odpadu. S typovým označením LNB jsou vyráběny ve dvou objemových variantách 5m3 a 7m3. Obě varianty jsou osazeny zadním univerzálním vyklápěčem pro nádoby 110, 120, 240 a 1100 l. Sběrná vana je kompletně vyrobena z nerezové oceli, což zaručuje její dlouhou životnost při svozu chemicky agresivních bio-odpadů.
Pro potřeby zákazníků, kteří mají zaveden svoz odpadů pomocí vanových kontejnerů, dodává SIMED dvouramenné natahovací zařízení typ DNS. Montuje se na komunální nosiče s celkovou hmotností do 5 tun a je určeno pro použití s otevřenými či uzavřenými kontejnery o objemu 1,2 a 1,7 m3 (na přání zákazníka i větší). Zařízení se vyklápí přes zajišťovací hák řetězy nebo výškově s pomocí lana.
Pro sběr a svoz tříděného odpadu, především skla, popřípadě plastů a papíru, jsou určeny kontejnerové systémy s bočním nebo zadním univerzálním vyklápěčem s typovým označením KOS (obrázek). Vyrábějí se v objemech od 9 až do 24 m3 a jsou vhodné pro všechny typy jednoramenných natahovacích zařízení.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down