16.01.2013 | 01:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Svěží vítr ze severu

Značku Stiga není potřeba znalcům zahradní a komunální techniky příliš představovat. Určitě ale nezaškodí připomenutí jejího zimního sortimentu výrobků, respektive i strojů s celoročním využitím.

Již tradiční je nabídka jednoúčelových dvoustupňových sněhových fréz s výkonem od 6 do 13 k s odpovídajícím záběrem a výbavou. Frézy Stiga mají univerzální možnosti nasazení zejména do míst, kam velká technika nemůže nebo je nepoužitelná. Na přívaly sněhu nelze reagovat zpětně, ale je nutné být vybaven funkční zimní technikou předem.

Rider = Stiga
Toto spojení již funguje desítky let a je podloženo tisíci spokojenými zákazníky na různých kontinentech. Pokud si pořídíte rider Stiga Park nebo Park Pro a necháte si odborníkem doporučit stroj na míru podle specifických podmínek, budete spokojeni. Stroj vyřeší problémy s odklízením sněhu, posypem komunikací, sběrem listí a v neposlední řadě jarní úklid a sečení trávy s pomocí různých technologií.
Obratnost, univerzálnost a „nadhled“ rideru nikdy nenahradí žádný jiný stroj nebo nosič traktorového typu. „Zájemcům doporučuji navštívit nejbližšího autorizovaného prodejce a nechat si techniku bezplatně předvést a připravit nabídku speciálně pro konkrétní obec, město či firmu,“ upřesňuje obchodní manažer firmy GGP Czech Republic, výhradního zástupce pro techniku Stiga v ČR a SR, Daniel Čapla.

Nový Titan Jak jsme již informovali, v loňském roce uvedla společnost Stiga na trh nový model komunálního víceúčelového nosiče Titan Q. Byl vyvinut podle požadavků zejména náročných zákazníků ze Skandinávie, kde se také vyrábí a kde je koncept nosiče s hydraulickým pohonem všech kol, kloubovým řízením a celoročním využitím velmi oblíben. Země původu také napovídá, že se stroj osvědčí i v drsných klimatických podmínkách.
Komunální nosiče řady Titan s permanentním pohonem všech kol prostřednictvím solitérních hydromotorů a unikátním hydraulickým kloubovým řízením jsou na evropském trhu již pět let. Typ Q (540 a 740) prošel mnoha inovacemi, které odstranily problémy, s nimiž se uživatelé setkávali.
Nosič je proto vybaven novou výrazně odhlučněnou a odpruženou kvalitní kabinou s novým vytápěním i klimatizací .Také je výrazně vylepšena ergonomie ovládacích prvků a ventilace prosklení. Zcela nový je hydraulický systém pohonu všech kol včetně systémů pohonu nářadí. Výrobce tentokrát vsadil na motory Yanmar IDI nové generace o výkonu 26 a 32 k. Jedná se o vodou chlazený diesel s nízkou spotřebou paliva splňující náročné emisní i hlukové požadavky podle norem EU.

Pro každou práci „Titan 540 i 740 je možné vybavit žacím ústrojím pro intenzivní i extenzivní mulčování v několika variantách, rotačními kartáči se sběrem či bez sběru smetků včetně kropení, sněhovými radlicemi či frézou, rozmetadly inertního materiálu, transportní a manipulační radlicí či přívěsem. Podle pracovního určení osadíme stroj vhodnými pneumatikami, travními, šípovými nebo s hřeby. Jsme připraveni udělat vše pro to, aby se nový Titan stal výborným pomocníkem pro město, obec či průmyslovou zónu“ doplňuje Daniel Čapla a pokračuje:
„Ceny modelu Titan 540 začínají na 399 900 korunách bez DPH, plně vybavený Titan 740 DCR s kabinou a silničním osvětlením pořídíte za 566 600 Kč bez DPH. Nabízíme nezávaznou a bezplatnou předváděcí akci v České republice i na Slovensku s tím, že požadavky lze vnášet prostřednictvím webové adresy www.stiga.cz. Seznámíte se také s regionálním servisním profi partnerem, který bude o případně zakoupený stroj pečovat v době záruční i pozáruční.“

Popisek:  Rider Stiga Park Pro 25 se sněhovou frézou

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down