27.06.2017 | 06:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Světová jednička transportních řešení

Společnost HYVA Group založila v roce 1998 obchodně-technické zastoupení v Praze zaměřené na uskutečňování obchodů na území České a Slovenské republiky. Toto zastoupení se v roce 2003 stalo základním kamenem pro založení společnosti HYVA-CS se sídlem v Praze. O pět let později, v roce 2008, firma otevřela novou lokaci v říčanské průmyslové zóně s moderní logistikou a s vlastními sklady.

Firma HYVA-CS je dnes již známou značkou po celém území České a Slovenské republiky a preferovaným dodavatelem především sklápěcích hydraulických systémů, hákových a ramenových nosičů kontejnerů HYVA Lift a hydraulických nakládacích jeřábů HYVA Crane.

Tato společnost je ovšem také dodavatelem mnoha dalších produktů pro transportní řešení.

Hákové a ramenové nosiče kontejnerů dodává firma HYVA v řadě provedení pro agregaci s podvozky nákladních automobilů a traktorových návěsů. Srdcem obou typů nosičů kontejnerů je výkonná hydraulika, na niž se společnost HYVA specializuje v mnoha zemích světa.

Hydraulické nakládací jeřáby jsou vybaveny hákem, případně adaptéry, jako je rotátor, drapák anebo vyklápěč nádob na NTO a podzemních kontejnerů. Jde o jeřáby používané pro odtah vozidel či manipulaci s paletovým zbožím, případně s kmeny stromů a železným šrotem.*

Více v časopisu Komunální technika 6/2017.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down