Vyvážecí sestavy Multiforest: řešení na míru

Firma Trejon byla založená ve 40. letech 20. století jako rodinný podnik. Od té doby ušla značný kus cesty a dnes se řadí k největším světovým výrobcům lesní, komunální a zemědělské techniky. V současné době je ve vedení této společnosti již třetí generace rodiny Johanssonů. Centrálu má Trejon ve švédském Vännäsby nedaleko města Umeå.

Lesní techniku Multiforest vyrábí Trejon ve vlastní továrně, která každým rokem roste a dnes zaměstnává již více než 70 zaměstnanců. Firma si zajišťuje vlastní vývoj a výrobu s následným testováním strojů také ve své režii.

Ocel STRENX pro dlouhou životnost

Nabídka strojů Multiforest se skládá z lesních vyvážecích přívěsů, hydraulických ramen a drapáků na kulatinu. Široká nabídka uvedeného vybavení umožňuje individuální sestavení každého stroje podle potřeb zákazníků.

Ocel, ze které je tato technika vyrobená, je pískovaná a následně práškově lakovaná v nejmodernějších zařízeních. Jako materiál výrobce zvolil vysokopevnostní ocel STRENX, která zaručuje dlouhodobou životnost strojů bez nutnosti časté údržby.

Podle individuálních potřeb klientů

V nabídce jsou vyvážecí přívěsy od 6,5 do 16 tun – páteřové nebo rámové konstrukce, na které je možné umístit hydraulická ramena v rozpětí od 4,8 do 9 metrů. Zákazník si může vybrat ze široké škály ovládacích systémů, od mechanických ovladačů až po ty po elektricky dálkově ovládané.

Každý stroj je možné sestavit podle individuálních potřeb klienta od volby velikosti kol, dále například Bogie podvozku s brzdami či bez nich, vlastního hydraulického okruhu, velikosti ramene a drapáku s ovládáním podle preferencí každého zákazníka.

Nový stroj pro letošní rok: vyvážecí přívěs MF1202

Novinkou pro rok 2021 je vyvážecí přívěs MF1202 o celkové hmotnosti 12 tun s dvourámovou konstrukcí a hydraulickou rukou o dosahu 7,3 metru. Tento přívěs ideálně zapadá do mezery v nabídce techniky Multiforest mezi 10,5tunovým a 16tunovým přívěsem, kterou skvěle vyplňuje.

Díky rámové konstrukci je stroj robustnější a pevnější, tím je vhodný pro náročné provozy. S volbou kol o šířce 520 mm a hydraulickým ramenem o délce 7,3 metrů je skvělým pomocníkem při těžké práci v lese. Multiforest MF1202 má v základu ložnou plochu o délce 4115 mm s možností prodloužení až o 900 mm.

Stroje Multiforest jsou vyrobeny pro těžkou práci díky robustní konstrukci a velkými průměry čepů. Kvalita použitých materiálů společně tvoří kvalitní stroj pro práci v lese dnes i za mnoho let.*

http://www.manatech.cz

(Podrobnosti v Komunální technice 4/2021)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down