16.11.2016 | 11:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Super sací síla ve formátu textilie

Bezpečným řešením, jež při opravářských a údržbových pracích chrání libovolně velké plochy před znečištěním a nebezpečnými kapalinami, je záchytná rohož na olej MULTITEX® od společnosti MEWA. I citlivé úseky a zařízení zůstávají chráněny rohoží 60 x 90 centimetrů.

Díky své pružnosti padne olejová vana ve formátu textilie i do stísněných míst a je vždy po ruce. Aby se zakryly větší úseky, položí se vedle sebe několik záchytných rohoží.

Rohož pojme enormní rychlostí až tři litry kapaliny, přičemž zůstává příjemná pro manipulaci: motorové a převodové oleje, rozpouštědla, chladicí maziva a louhy se MEWA MULTITEX® záchytnými rohožemi převedou z vnější tkaniny ihned dovnitř a uloží se v savém jádru.

Ekologická a hospodárná

Další plus -  rohož není odpadem ve smyslu zákona o odpadech. Se systémem pro vícenásobné použití nabízí MEWA ekologickou a současně ekonomicky výhodnou cestu zabraňování vzniku odpadů a šetření nákladů na likvidaci. Záchytné rohože se v ujednaném termínu vyzvednou, vyperou, podle potřeby se vymění a opět dodají.

MEWA MULTITEX® záchytná rohož na olej byla vyvinuta pro všechny obory, které se stále zabývají průsaky olejových a vodných kapalin. Jak nečistoty, tak i rozšíření nebezpečných kapalin už nemá šanci.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down