16.11.2016 | 11:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Spolupráce probíhá k oboustranné spokojenosti

Kompletní zajištění chodu města je hlavní náplní činnosti společnosti Služby města Špindlerův Mlýn s. r. o. V horských podmínkách se stará především o letní a zimní údržbu komunikací, ale také o veřejnou zeleň, odpadové hospodářství, informační systém, městskou dopravu a zajišťuje chod parkovišť a další práce. S údržbou komunikací v posledních dvou letech výrazně pomáhají stroje z produkce firmy Agrometall.

S firmou Agrometall zahájila společnost Služeb města Špindlerův Mlýn spolupráci před necelými dvěma roky. „Nabídka firmy je velice široká, ne vše ovšem vyhovuje pro nasazení v našich podmínkách. Na pracovnících Agrometallu si proto ceníme především ochotu, se kterou přistupují k našim připomínkám a požadavkům. Se servisem není nejmenší problém a vždy je řešen rychle a operativně. Například u prvního dodaného stroje, kterým byl čelně nesený zametač SW-S 2800 s pracovním záběrem 2800 mm, jsme volili mezi pohonem kardanem, či hydromotorem a doplňovali regulaci otáček ovládání z traktoru. Dolaďoval se též systém skrápění. Konkrétní úpravy technických parametrů proběhly také u později dodaných sněhových radlic, kde šlo například o systém jejich nadlehčování a optimální rozložení hmotnosti v agregaci s traktorem i upínání nářadí na upínací desku. Ve všem nám pracovníci Agrometallu vyšli vstříc,“ zdůrazňuje jednatel společnosti Petr Mikuláš.

Jelikož spolupráce probíhá k oboustranné spokojenosti, bude se ve Špindlerově Mlýně v blízké době zkoušet nový traktorový sypač stavebnicové konstrukce s pracovním záběrem dva metry, v různých variantách techniky posypu a kapacitou zásobníku 1; 1,5 nebo 2 m3.

„Reakce a zkušenosti s námi vyráběnými stroji z praxe jsou pro nás velmi důležité, jenom tak můžeme smysluplně vylepšovat jejich technické parametry a posouvat se kupředu,“ poznamenává vedoucí odbytu firmy Agrometall Vladimír Krčil.*

Více v časopisu Komunální technika 11/2016.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down