24.12.2020 | 07:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Společnost Okentěs inovuje sortiment

Okentěs, spol. s r. o., se již od roku 1992 specializuje na oblast těsnicích prvků. Ze své centrály ve Valašském Meziříčí, poboček v Praze, Brně, Ostravě a dceřiné společnosti v Žilině obsluhuje český a slovenský trh.

Letos Okentěs v infomateriálech představil řadu novinek, které v září souhrnně vydal v šedesátičtyřstránkovém Dodatku č.3. Souběžně pro podzim připravil šestnáctistránkový akční leták (obrázky).

Jak nám sdělil jednatel společnosti Okentěs Václav Pernica, nabídka je skutečně velmi široká. Pro výrobce oken, dveří a servis dominují tuzemské silikonové profily SILLEN. Okentěs je dlouhodobě hlavním partnerem řady zahraničních výrobců, TPTE a PVC profilů PRIMO, Schlegel (Q-Loan), a Trelleborg, který navíc dominuje v segmentu samolepicích EPDM těsnění pro stavebnictví a průmysl.

Pro bezbariérové vstupy s požadavky na protipožární odolnost, útlum až 52 dB, vedou padací prahy Planet a Ellen Matic. Kartáče Stribo a Ellen na spodní část dveří a vrat doplňují kartáčky Schlegel pro posuvné aplikace.

„Samostatným a výrazným blokem je spolupráce se společností Tremco Illbruck především v oblasti montáže oken v systému Illbruck i3, nově pak i v segmentu protipožárních materiálů. Protipožární těsnění a materiály jsou předmětem dlouhodobé spolupráce s firmou Pyroplex. Další novinky se týkají skrytých pantů Cemom, speciálních metrů a pilek Komelon, pěn a tmelů TKK, hmoždinek a vrutů Wkret Met, Fischer. Katalog D3 kromě novinek dále poskytne celkový přehled o širokém výběru tmelů, pěn včetně stříkacích lepidel, samolepicích pásek, zámků a dalšího sortimentu,“ doplnil Václav Pernica.

Podrobnosti najdete na webu www.okentes.cz, kde si můžete v sekci katalogy/infoletáky katalog s akčním letákem stáhnout nebo vyžádat v tiskové podobě.*

(Podrobnosti v Komunální technice 12/2020)

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down