Společnost GARNEA získala ocenění značky Doosan

Na nedávném setkání prodejců Doosan European Dealer Conference 2022 byla společnost GARNEA oceněná jako jeden z nejlepších prodejců stavebních strojů Doosan v Evropě. Český národní importér získal cenu za vynikající výsledky při propagaci této značky.

Konference se konala ve španělské Barceloně a účastnilo se jí 182 lidí z 22 zemí celé Evropy. Kromě Doosan prodejců se jí účastnili i čelní představitelé Hyundai Doosan Infracore z Jižní Koreje a další manažeři z evropského regionu.

U příležitosti slavnostní večeře bylo oceněno celkem sedm evropských prodejců. Ceny získaly firmy z Velké Británie, Německa, Švédska, Finska, Polska a České republiky. GARNEA získala prestižní marketingové ocenění Doosan Marketing Excellence Award.

Díky účinným marketingovým kampaním a využití firemních nástrojů se firmě podařilo v roce 2021 významně zvýšit podíl na českém trhu. „GARNEA získala za své úspěchy velmi zasloužené ocenění. Daří se jí skvěle reprezentovat značku Doosan a celkově je velmi respektovaným partnerem pro český trh. Ačkoliv tady působí teprve několik let, jsou její úspěchy vnímány i v globálním měřítku. Gratulujeme k získání prestižního ocenění,“ poznamenal Petr Boukal, regionální manažer Doosan pro východní Evropu.

Foto archiv/Doosan

K obrázku:

Na konferenci Doosan European Dealer Conference 2022 v Barceloně získala prestižní ocenění za marketing společnost GARNEA. Zleva: Oukjin Jeong, Hyundai Doosan Infracore, Ing. Václav Baštýř ml., Ing. Václav Baštýř st. (GARNEA) a Jae Chang, Doosan Infracore Europe*