23.03.2017 | 07:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Specialista na třídiče v novém sídle

Výhradně na výrobu rotační bubnové třídicí techniky pro separaci různých sypkých směsí až na tři frakce se zaměřuje německá firma Zemmler Siebanlagen GmbH. Zmíněné stroje v mnoha modifikacích vyrábí, prodává, opravuje i pronajímá.

Loni na podzim se společnost Zemmler přestěhovala z původního sídla ve městě Großräschen (zhruba 40 kilometrů severně od Drážďan) do asi 20 kilometrů vzdáleného Massenu, kde našla ideální prostory pro svoji neustále se rozvíjející výrobu.

Hned, jak se tady firma zabydlela a stabilizovala produkci, pozvala 16. března 2017 obchodní partnery a další hosty na slavnostní otevření spojené s prohlídkou provozu praktickými ukázkami techniky. Na českém a slovenském trhu výrobky Zemmler zastupuje společnost Eurogreen CZ, s. r. o., na jejíž pozvání jsme se vydali do Massenu i my.

„Jsme mladá firma s historií od roku 2000. Jako malý živnostník jsem se zabýval v rodinné garáži servisem a repasemi použitých třídičů. O tři roky později přišli první zaměstnanci a přestěhovali jsme se do Großräschenu. Ve spolupráci s dánskou společností Ellegaard se podařilo vyvinout dvoububnový třídicí systém Multi Screen s řadou technických inovací. Od roku 2007 vyrábíme dvoububnové třídiče vlastní značky se separací materiálu na tři frakce. To je naše specialita. Veškerá produkce se odvíjí od individuálních požadavků zákazníků,“ řekl nám majitel firmy Heiko Zemmler.

(Podrobnosti v Komunální technice 4/2017)

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down