Specialista na opravy komunální techniky

Společnost SERVIS-CENTRUM CZ s. r. o. byla založená v roce 1995. Od začátku se zaměřuje na veškeré druhy oprav komunální a dopravní techniky včetně prodeje náhradních dílů. Sídlí v Brandýse nad Labem, kde má vlastní opravárenskou halu s veškerým technickým vybavením a zázemím.

Firma zaměstnává 20 pracovníků. Velký podíl zakázek tvoří nejen opravy nástaveb pro svoz domovního odpadu, ale i přívěsů, návěsů a další techniky, jako jsou například zametací nástavby Scarab, RAVO a další.

Především nástavby
SERVIS-CENTRUM CZ spolupracuje se dvěma významnými výrobci komunálních nástaveb. Jedná se o renomované firmy Zoeller Říčany a Haller – zastoupený společností A-TEC servis. Pro ně nyní zajišťuje autorizovaný servis. Pro Zoeller navíc montuje nové nástavby včetně lakové úpravy.

V dílnách v Brandýse nad Labem opravují nástavby téměř od všech výrobců, jako například: Haller, Zoeller, Faun, Schörling, Ros Roca, M.U.T., BSS Metaco-Bobr Pres. Na tuto techniku je zajištěný také prodej náhradních dílů. Většina z nich je skladem nebo jsou k dispozici do 24 hodin.

SERVIS-CENTRUM CZ také zajišťuje záruční a pozáruční servis kontejnerových přívěsů od německého výrobce Hüffermann.

Široký okruh klientů

K dispozici jsou dvě výjezdová servisní vozidla pro zajištění opravy přímo u zákazníka. Pokud by se její doba protáhla, je možné zapůjčení náhradního vozidla pro sběr domovního odpadu. V případě opravy vyklápěče je k dispozici na zapůjčení náhradní kus.

Společnost SERVIS-CENTRUM CZ se nezaměřuje jen na zákazníky ze svého okolí, ale působí po celé ČR i na Slovensku Jejími zákazníky jsou především technické služby v jednotlivých městech a odpadové společnosti.

V rámci zkvalitnění služeb získala firma certifikát ISO 9001 od společnosti TÜV. Díky snaze všech pracovníků firmy SERVIS-CENTRUM CZ o maximální uspokojení zákazníka se daří udržet a získávat nové klienty a upevnit si tak svoji pozici na trhu.*

Můžete se k nim zařadit i vy. Více informací najdete na www.servis-centrum.cz.

(Podrobnosti v Komunální technice 12/2020)

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down