20.12.2017 | 07:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Sortiment rozšířily hned dvě svozové nástavby

Již řadu let dodává společnost A-TEC servis na tuzemský trh svozové nástavby Haller se systémem lineárního stlačování. K dispozici jsou varianty na směsný i tříděný komunální odpad v různých variantách kapacit zásobníků a šířek nástaveb. Široký sortiment obohatila letos mimo jiné nástavba Haller x2c s hydraulickou rukou určená pro výsyp podzemních kontejnerů. Další novinkou je nástavba Haller x2i M 16-21.

Podzemních kontejnerů obzvláště v centrech větších měst v posledních letech zdárně přibývá a svoz odpadu si díky tomu vyžaduje pořízení nové speciální techniky. Se speciální nástavbou určenou pro výsyp podzemních kontejnerů přichází též značka Haller.

Nástavby s objemy zásobníků od 14 do 21 m3 pracují s maximálním drticím tlakem 25 tun dosaženým drtícími štíty oproti výtlačné a zároveň lisovací stěně. Pevnostně odolná žebrovaná sběrná nádrž může být opatřena svislými žebry na bocích nástavby. Sběrná nádrž je vyrobena z plechu o tloušťce 4 mm, dno ukládací vany může mít tloušťku až 10 mm a je vyrobeno z plechu vysoké tvrdosti.*

Více v časopisu Komunální technika 12/2017.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down