Smykem řízené pásové nakladače Cat®

Malé nakladače výrobce Caterpillar si získaly renomé díky svému širokému uplatnění a nízkým provozním nákladům. Aktuální řada těchto strojů s modelovým označením D se může pochlubit bohatou výbavou, skvělými jízdními vlastnostmi a bezkonkurenčním poměrem „cena-výkon“.

Na český trh dodává tyto stroje oficiální prodejce strojů Cat®, společnost Zeppelin CZ.

U kompaktních a smykem řízených nakladačů řady D výrobce neváhal použít technologie dosud běžné spíše u vyšších kategorií stavebních strojů. Co se týká komfortu posádky nebo ovládání stroje se tak společnosti Caterpillar podařilo nastavit zcela nová měřítka pro tuto oblíbenou kategorii strojů. Nová řešení najdeme jak v kabině, tak na podvozku, hnacím ústrojí i hydraulice.

Podle způsobu využití může majitel vybírat z pestré palety pracovních nástrojů Cat®, od klasických lopat, vidlí až po třeba speciální zametací zařízení nebo frézy pro úpravu trávníků. Katalog prodejce Zeppelin CZ nabízí více než 160 druhů příslušenství, z nichž velká část je k dispozici také v půjčovnách společnosti.

Podrobnosti o veškerých možnostech příplatkové výbavy dostupné v České republice, stejně jako o nejvhodnější konfiguraci malých kompaktních strojů Cat® pro konkrétní aplikaci, získáte u některého z prodejců prodejců společnosti Zeppelin CZ (www.zeppelin.cz).*

Zeppelin CZ, foto archiv firmy

Podrobnosti v Komunální technice 12/2016

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down