Skladný pomocník na sněhovou nadílku

Tomu, kdo se zrovna nechystá na několikametrové závěje a namrzlý sníh, postačí menší fréza s gumovým šnekem s pohonem kvalitním motorem Briggs & Stratton. Jedním z modelů je například sněhová fréza Canadiana CS55800.

Jde o jednostupňovou sněhovou frézu s motorem Briggs & Stratton 800 Snow SeriesTM, který je ideální do zimních podmínek. Velká rukojeť startovací šňůry umožňuje snadné spouštění motoru i bez sundání rukavic. Fréza je vhodná do městských podmínek pro odklízení menšího množství sněhu z chodníků, ze zahradních cest i vjezdů do garáží. Gumové okraje šneku umožňují dokonalé vyčištění povrchu. Díky sklopným rukojetím zabere málo prostoru při skladování a snadno se vejde do zavazadlového prostoru osobního automobilu.

Technické parametry: motor Briggs & Stratton
objem válce 205 ccm
typ motoru 4-taktní motor OHV
výkon 5,5 k
pojezd ne
šířka záběru v mm 530
výška záběru v mm 320
počet stupňů 1
ovládání směru odhozu 200° pákou na řidítkách
kola v mm 200×50
startování ruční + elektrické 230V
výška bunkru v mm 320
průměr šneku v mm 254
komín výhozu plast
odhoz sněhu do vzdálenosti až 10 m
hmotnost 42 kg

O společnosti Briggs & Stratton Americká společnost Briggs & Stratton je největším světovým výrobcem vzduchem chlazených benzínových motorů určených pro motorové stroje pro venkovní použití. Společnost vyprodukuje ročně více než 12 miliónů motorů a zaměstnává přes 7500 lidí. Přítomna je ve více než stovce zemí na šesti kontinentech. Kromě motorů je Briggs & Stratton výrobcem žacích strojů, sněhových fréz, generátorů, tlakových mycích strojů či strojů pro údržbu parků, golfových hřišť či zahrad.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *