12.08.2013 | 12:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Širší záběr a větší výkon

Do rodiny benzínových sekaček VIKING přibyly dva modely  MB 253 (bez pojezdu) a MB 263 T (s pojezdem), které vynikají v poměru cena/výkon. Oba přírůstky mají všechno, na co je uživatel u sekaček značky VIKING zvyklý: robustní vzhled, ergonomický design, solidní výkon a sofistikované technologie. Šířka sečení 51 cm a otáčky 2800 U/min. spolehlivě zaručují kvalitní výsledek, nízká váha a snadné vysypání koše pak zajišťují snadnou manipulaci při samotné práci.

Modely jsou ideálním partnerem do středních i velkých zahrad. Díky motoru Kohler Courage XT-6.75 OHV SC s výkonem 2,2 kW a zdvihovým objemem 149 ccm jsou stroje při práci skutečně efektivní. Navíc disponují Smart-Choke systémem, který automaticky nastavuje množství paliva potřebného pro start motoru, dále mechanickým regulátorem otáček a samozřejmě splňují emisní normy EPA 3 a CARB III.

Široký, 51 centimetrů dlouhý nůž lze nastavit do sedmi výškových stupňů sečení a sběrný koš o objemu 55 litrů jde díky úchytu na vrchní straně klapky snadno vysypat. Podvozek z kvalitního plechu s dlouhou životností je ošetřen speciální vrstvou práškové barvy pro snadné čištění. Po uvolnění řídítek a sklopení uzavírací klapky je možné sekačku snadno postavit do čistící polohy.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down