21.07.2009 | 08:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Široké možnosti využití drtičů

Nejen s ohledem na současnou ekonomickou situaci jsme se zajímali u zastoupení firmy Husmann a Weima, jak se uplatňují drtiče těchto značek na českém trhu.

V dnešní době se zájem o tento typ strojů zvyšuje, protože jsou požadavky kladeny především na úspory a co možná nejlepší využití odpadu, případně na zmenšení objemu pro transport, či pro uložení na skládku. Čím dál větší roli hrají dnes drtiče především v oblasti zpracování zeleného odpadu, dřeva, ale i papíru při jejich dalším energetickém využití. V oblasti komunální sféry se projevuje zvýšený zájem o drtiče pro kompostování.
Ideální pro uživatele těchto strojů by bylo pokud možno využít jeden typ stroje na všechny typy materiálů. Jde však o drcení různých druhů materiálů s rozličnou strukturou a velikostí, s rozdílnými požadavky na velikost výstupní frakce a zároveň i různého zpracovávaného množství. Provedení strojů se liší typem pohonu, stacionárním nebo mobilním provedením. Je proto nutné velice obezřetně zvolit vhodný stroj. Ten by měl splňovat technologické požadavky, ale i poměr ceny a spotřebované energie s ohledem na další využití zpracovávaného materiálu. Nejen z tohoto důvodu zastupuje firma BRUKOV Trade dva světoznámé výrobce drtičů. Německé firmy Husmann i Weima se zabývají výrobou zcela rozdílných technologií drcení.
Firma Husmann dodává na trh :
- štěpkovače
- rychloběžné drtiče
- pomaloběžné drtiče
- válcové drtiče
(pal)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down