16.10.2020 | 06:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Silná, úsporná a produktivní rypadla

Doosan uvedl na trh nová padesátitunová pásová rypadla DX490LC-7 a DX530LC-7 splňující požadavky normy Stage V. Poskytují výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchozími modely Stage IV a nastavují nový standard pro třídu 50 tun.

Novinky nabízejí sílu a produktivitu potřebnou pro práce v náročných podmínkách, jako jsou rozsáhlé zemní práce, přesouvání horniny, demolice budov, budování infrastruktury, dobývání a těžba nerostů, silniční stavby i běžné stavební projekty.

Motor Scania Stage V

Pro splnění emisních předpisů pro motory Stage V jsou rypadla poháněna novým dieselovým motorem Scania DC13, který poskytuje vyšší výkon 294 kW (394 k).

Tento motor nabízí nové řešení, které přesahuje požadavky emisní normy Stage V díky vysoce účinné technologii následného zpracování, která zajišťuje minimální množství emisí. Díky tomu byla potřeba údržby filtru pevných částic (DPF) výrazně omezena. Interval automatické regenerace je šestkrát delší (60 hodin). U čištění popílku je to 8000 hodin, tedy dvakrát tolik v porovnání s předchozími DPF u strojů generace DX-3.

Obsluha nyní může ze svého sedadla v kabině vidět prostřednictvím přístrojového panelu množství nahromaděného popílku v DPF a získá informace o tom, že regenerace byla úspěšná.*

(Podrobnosti v Komunální technice 10/2020)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down