16.05.2016 | 08:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Setkání ve Velkém Meziříčí proběhlo již poosmé

V prostorách jednoho ze svých prodejních a servisních středisek ve Velkém Meziříčí uspořádala firma P & L v polovině května již poosmé tradiční dny otevřených dveří. Dvoudenní akce byla zaměřena na prezentaci komunální a zemědělské techniky. Ta komunální se i letos opírala především o produkty značek Kioti a MultiOne.

Prezentaci komunální techniky dominovaly i letos jihokorejské traktory Kioti, které se představily téměř v kompletních výrobních řadách univerzálních strojů i malotraktorů. Nechyběl zástupce nejvýkonnější vyráběné řady PX, model 9020 Power Shuttle o výkonu motoru 90 koní v agregaci s čelním nakladačem a své zástupce představily i výrobní řady RX, NX, DK, CK a CS, přičemž posledně dvě zmiňované v komunálním sektoru oblíbené výrobní řady jsou i letos k dispozici v oblíbených jarních setech v agregaci s mezinápravovým sečením Zappator. Sortiment traktorů Kioti doplnila též sekačka WD 1260 a univerzální terénní vozidlo Mechron MEC2230 s prodlouženou korbou a agregovanou vyvážecí soupravou s hydraulickou rukou Country 330.

Hned několika modely výrobních řad 6, 7, 8 a 9 se prezentovala též italská značka MultiOne. Kloubové nakladače nabízí firma P & L od loňského roku a první prodané stroje již úspěšně slouží svým uživatelům.*

Více v časopisu Komunální technika 6/2016.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down