04.12.2015 | 01:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Setkání v Berouně i s komunální technikou

Stejně jako v minulých letech uspořádaly společnosti Kverneland Group Czech a Top Agri v listopadu třídenní Dny otevřených dveří ve svém berounském areálu. Tradiční akce, při níž se setkávají prodejci techniky s jejími dosavadními i potenciálními uživateli, má nejen v zemědělském, ale i komunálním kalendáři svoje stálé místo a jak i letošní účast dokázala, návštěvníci se do Berouna rádi vracejí.

Obě pořádající společnosti jsou na trhu známé především jako prodejci zemědělských strojů. Kdo by neznal například pluhy a další techniku značky Kverneland či designově typické a různobarevné traktory Valtra? Nicméně v nabídce obou firem najdeme i kvalitní komunální techniku.

V případě společnosti Kverneland Group Czech jde například o příkopová ramena McConnel, pro něž má firma generální zastoupení v České republice i na Slovensku, jako výhradní dovozce zastupuje v České republice též známého výrobce mulčovačů, značku Mulching Systems nebo značku Vandaele zaměřující se na produkci profesionálních štěpkovačů. Firma Top Agri zase slaví na komunálním poli úspěchy s finskými štěpkovači Junkkari.*

Více v časopisu Komunální technika 1/2016.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down