16.10.2015 | 07:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Setkání s technikou nejen pro golfová hřiště

Tradiční podzimní setkání manažerů a superintendantů golfových hřišť uspořádala začátkem října společnost Ittec v prostorách Golf & Spa Resortu Kunětická Hora. Seminář pod názvem „Turf Science Live“ se ovšem nevěnoval pouze technice pro údržbu golfových greenů. Některé představené novinky mohou najít uplatnění i v komunální sféře.

Program prvního dne každoročního setkání sestával ze dvou základních částí. Dopolední část vyplnila především přednáška Dr. Thomase A. Nikolaie, který se dlouhodobě věnuje na profesionální bázi údržbě golfových trávníků. Odpolední program vyplnilo představení technických novinek v expozicích připravených na plochách golfového areálu. Účastníci rozdělení do čtyř skupin si mohli poslechnout odborný výklad týkající se závlahových systémů Rain Bird, nejnovějších inovací firmy Jacobsen, další stanoviště bylo věnováno broušení nožů žací techniky stroji Bernhard a nemohlo chybět samozřejmě představení techniky, kterou má ve své nabídce pořádající společnost Ittec. A představení strojů okořenily i některé letošní technické novinky.

Pro použití v těžkých pracovních podmínkách je vhodný univerzální nosič nářadí a víceúčelový vozík zcela nového konceptu Jacobsen TRUCKSTER XD.

Při údržbě sportovišť, parků, v zahradnictví a při pracích v lázeňských a rekreačních areálech je velice dobře využitelný multifunkční pracovní vozík Cushman Hauler Pro 72V a Pro X.

Velkokapacitní rotační sekačka s čelním systémem sečení Jacobsen MP 493 je určena pro sečení rozsáhlých ploch.*

Více v časopisu Komunální technika 11/2015

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down