18.12.2014 | 01:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Šestnáct nových Multicar pro Prahu

V průběhu měsíce října proběhlo předání nových komunálních vozidel Multicar pro společnost Pražské služby a. s. V letošním roce se Pražské služby rozhodly obnovit a doplnit rovnou šestnáct vozidel včetně výměnných nástaveb.

Převážnou většinu tvoří nejvýkonnější současně vyráběný model Multicar M31C 4x4. Jedná se jak o vozidla s třístranným sklápěčem, tak i nosiče kontejnerů. Zbytek tvoří modely M27C nebo Fumo Carrier s prodlouženou kabinou až pro pět pracovníků. V sídle výhradního importéra značky Multicar do České republiky, společnosti Unikont Group s. r. o., vozidla převzal od jejího zástupce Ing. Jaroslava Hroudy (vpravo) vedoucí technického odboru Pražských služeb Ing. František Hodan.

Vozidla budou nasazena na celoroční údržbu komunikací našeho hlavního města, ale například také na speciální účely, jako je čištění kanálových vpustí.

Zčásti jde o obnovu stávající flotily a zčásti i o nahrazení větší kategorie mechanizace. Díky stále rostoucímu počtu parkujících vozidel se totiž stává metropole stále hůře průjezdná a pomocí těchto kompaktních nosičů se daří i ve stísněných podmínkách provádět údržbu efektivně.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down