07.04.2020 | 12:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Servis a údržba vozidel jsou nadále v provozu

Zdraví a pohoda zákazníků a zaměstnanců je prioritou společnosti IVECO. Její dílny dodržují vládní hygienické a bezpečnostní směrnice. IVECO děkuje všem mechanikům, technikům, dopravcům a řidičům za obrovské úsilí a odhodlání udržovat zásobovací síť společnosti.

Svět dopravy se nemůže zastavit, a proto servisní sítě IVECO nadále garantují zajištění nezbytných dodávek zboží. Aby podpořily profesionální dopravce, jsou všechna servisní střediska a prodejny pro dopravce k dispozici.

Technici a mechanici společnosti IVECO pracují a zajišťují služby zákazníkům. Pokud je to možné, provádějí telediagnostiku a dálkové opravy vozidel IVECO S-WAY a New Daily a udržují je v provozu bez zastávek nebo návštěv v servisních střediscích.

Prioritou IVECO je bezpečnost pracovníků a zákazníků v servisech i prodejnách společnosti. Všechna střediska implementují hygienické a bezpečnostní pokyny poskytované místním ministerstvem zdravotnictví, zavedla přísná opatření k čištění zařízení a pravidelně aktualizují své postupy podle nejnovějších doporučení.

Pro zajištění bezpečného rozestupu pracují servisní technici a mechanici v menších týmech a servisní střediska jsou rozdělena do separačních zón označených červeně. Používají se jednorázové rukavice, masky a vesty. Před zahájením opravy je každé vozidlo kompletně dezinfikováno od palubní desky po sedadlo a kryt volantu.

Aby byla zajištěna přísná implementace hygienického protokolu, IVECO doporučuje, aby si klienti domluvili schůzku v nejbližším servisním středisku, pokud se nejedná o nouzovou situaci – v tom případě bude servis na jejich žádost reagovat co nejdříve. Při těchto typech oprav bude IVECO pomáhat zákazníkům prostřednictvím asistenční služby non stop.

V této bezprecedentní situaci chce společnost IVECO udělat vše pro to, aby pomohla hrdinům, kteří v této obtížné době najedou tisíce kilometrů, aby udržovali efektivní fungování potravinového a sanitárního dodavatelského řetězce.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down