21.04.2020 | 08:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Sensoneo analyzuje efektivitu cyklických svozových tras

Slovenská společnost Sensoneo, která vyvíjí řešení pro chytrý management odpadů, rozšířila své portfolio o unikátní analytické služby. Její tým datových analytiků vypracoval vlastní metodiku určenou k vyhodnocení efektivity svozu odpadu, která pracuje výhradně s vlastními daty svozových společností.

Analýza efektivity svozu využívá všechna dostupná data související s odpadovými nádobami a svozovými trasami na to, aby komplexně odkryla skutečnou efektivitu současného nastavení svozu odpadu z pohledu nákladů, času, vytíženosti a kvality služby. Součástí analýzy je i vyhodnocení kvality současných dat a doporučení na konkrétní strategické opatření pro zásadní zefektivnění celého procesu, minimalizaci nákladů a optimalizaci využití dostupných zdrojů.
Rozbor efektivity svozu odpadu je po monitorovacích senzorech, dynamickém plánovaní tras, digitalizaci zprávy odpadové infrastruktury a čipování další účinný nástroj, kterým Sensoneo umožňuje řídit odpad inteligentněji. V celém komplexu jednotlivých nástrojů představuje pomyslný první krok, který zákazníkům pomůže zorientovat se v tom, nakolik efektivní je současné nastavení svozu a současně doporučí návrhy na rychlé zlepšení výhradně s využitím stávající infrastruktury.

Více v časopisu Komunální technika 4/2020.*

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down