11.07.2014 | 11:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Sdružení komunálních služeb se stále rozrůstá

Jarní odborné setkání členské základny Sdružení komunálních služeb spojené s jednáním valné hromady a tradičně i s výstavou komunální techniky a odborným programem proběhlo tentokrát v polovině dubna v kongresovém centru hotelu Jezerka v Seči-Ústupkách. A mohlo se pyšnit nejen velmi dobrou organizací a nabitým programem, ale i za poslední roky bezpochyby rekordní účastí.

Celou akci, která proběhla za ideálního počasí, připravovala a organizovala společnost Technické služby Chrudim 2000 spol. s r. o., pod záštitou člena Rady Pardubického kraje Václava Kroutila, za podpory města Chrudim a rady Sdružení komunálních služeb se sídlem v Mostě. Ke zdárnému průběhu přispěla jako generální sponzor akciová společnost EKO-KOM a hlavní sponzor setkání firma Kubota.

Jednání zahájil a účastníky z řad členské základny i vystavujících firem přivítal předseda rady sdružení Ing. Bohumil Rataj (jehož odpolední volební valná hromada potvrdila na další čtyři roky ve funkci předsedy sdružení) společně s ředitelem chrudimských technických služeb Ing. Zdeňkem Kolářem. Jak zaznělo úvodem, jednání se tentokrát zúčastnilo 170 hostů, mezi nimiž bylo 25 žen a na výstavní ploše a v přísálí kongresového centra prezentovalo své produkty 37 firem.

Setkání v hotelu Jezerka se zúčastnili zástupci 34 členských organizací Sdružení komunálních služeb a v sále nechyběli ani další zájemci o členství. Jako hosté jednání přijeli vedoucí pracovníci technických služeb ze Světlé nad Sázavou, Doubravčic, Ledče nad Sázavou a technické a lesní správy Chotěboř. Těch se ochotně ujali patroni z Turnova, Českého Brodu, Přelouče a firmy I-Tec Czech. Lze tedy předpokládat, že členská základna se letos opět o něco rozroste.* 

Více v časopisu Komunální technika 6/2014

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down