16.07.2014 | 07:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

S širokým spektrem poskytovaných služeb

Devatenáct let působí na trhu společnost Údržba silnic. Svým zákazníkům nabízí komplexní paletu služeb při údržbě komunikací stavební i nestavební povahy. S pestrou nabídkou přibylo postupem doby zákazníků a především pro ně uspořádala firma letos v květnu již podeváté přátelské setkání obohacené menší výstavou, bohatým občerstvením a doprovodným programem.

V rámci výstavy techniky uspořádané na ploše sedlčanského areálu si mohli návštěvníci prohlédnout jak techniku, kterou při zajišťování letní i zimní údržby využívá společnost Údržba silnic, tak stroje dalších vystavujících firem.

Zřejmě největší nabídkou se prezentovala společnost Pekass. Kromě toho, že v Sedlčanech již pracuje hned několik sněhových radlic a sypač RASCO a využívány jsou v agregaci s traktory John Deere také příkopová ramena stejné značky, vystavila například modely malotraktorů a nosičů nářadí Antonio Carraro a zastoupeny byly též produkty italské značky Grillo. Firma RAMOS-KOO představila komplexní systém zimní údržby povrchu komunikací solankou, společnost Pemak nabídla a v praktické ukázce prezentovala novou generaci materiálů vhodných pro silniční opravy za studena Bohemix. Výstavku doplnily ukázky kompozitních kanalizačních poklopů EMBECO a zastoupena byla především menší zahradní technikou značka Kubota.*

Více v časopisu Komunální technika 7/2014

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down