22.01.2015 | 09:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

S novým názvem a stanovami

Podzimní valnou hromadu již tradičně spojenou také s výstavou komunální techniky uspořádalo Sdružení veřejně prospěšných služeb (SVPS) koncem října v areálu brněnského hotelu Myslivna. Šlo zřejmě o poslední akci uskutečněnou tímto sdružením. Jedním z důležitých bodů dopoledního jednání byla totiž změna názvu a stanov SVPS.

Jednání, které zahájil předseda SVPS Ing. Jaroslav Mynář, se zúčastnilo v průběhu dne 83 členských organizací a své produkty představilo v samostatném bloku 42 firem. Členskou základnu opustila vzhledem k neplnění členských povinností firma Volvo Group Czech Republic s. r. o. Mezi členy se naopak zařadily společnosti BC LOGIA service, s. r. o. Brno, zabývající se distribucí a službami spojenými s vyspělými informačními systémy komplexních ekonomických a provozních agend, logistiky svozu odpadů apod. a akciová společnost Služby města Zlatých Hor, která je již 20 let provozovatelem technických služeb pro obec Zlaté Hory a okolní osady. Počet členů SVPS se tak vyšplhal na úctyhodných 110.

Vzhledem ke změnám v novém občanském zákoníku musela organizace SVPS přistoupit ke změně svého názvu a stanov. Za přítomnosti notářky byl předložen a poté i schválen návrh na změnu názvu na Spolek veřejně prospěšných služeb, pod kterým bude organizace dále působit.*

Více v časopisu Komunální technika 1/2015

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down