27.10.2017 | 07:10

S nabízenými službami blíž k uživatelům

Nové prodejní a servisní středisko slavnostně otevřela v druhé polovině letošního října v Trnavě u Třebíče akciová společnost AGROTEC. Moderní pobočka divize Zemědělské a stavební techniky bude sloužit především uživatelům mechanizace z regionu Třebíčska.

Počasí bylo sice v pátečním dopoledni při slavnostním otevření střediska v Trnavě stabilně mlhavé, nicméně pro uživatele techniky značek New Holland a dalších strojů z široké nabídky společnosti Agrotec se začalo blýskat v regionu Třebíčska na lepší časy. Moderní středisko jim nabídne v dohledné době operativnější služby včetně servisu a dodávek náhradních dílů.

Průřez nabízeným sortimentem si mohli návštěvníci prohlédnout na ploše areálu. Divizi zemědělské a stavební techniky a její sortiment stručně představil její ředitel Ing. Libor Nesvadba. „Jsme především importérem strojů značky New Holland, a to nejen do České republiky, ale i na Slovensko. Jelikož zajištění kvalitního servisu je pro nás samozřejmostí, pevně věřím, že se s otevřením nového střediska zvýší i náš obchodní potenciál v regionu.“

Společnost se rozhodně nechystá na Třebíčsku nabízet pouze zemědělskou a stavební techniku. V sortimentu je i ucelená řada strojů nacházejících uplatnění v komunálních službách či zahradnictví. Ostatně právě proto přibyla k produktům značek New Holland, Matev a Amazone též technika značky Husqvarna včetně motorových pil, křovinořezů, foukačů, menších žacích strojů, maziv i oblečení.

„Obchodní a servisní středisko v Trnavě bude nabízet kompletní sortiment komunální techniky reprezentovaný kompaktními traktory New Holland, komunálními adaptéry Matev s nabídkou rozmetadel, zametacích kartáčů, sněhových radlic, či čelně nesených žacích adaptérů. Nebudou chybět ani ramenové mulčovače Femac a zajistit lze i dodávky techniky Amazone a dalších značek,“ představuje nabídku nového střediska produktový manažer Martin Mikulík.*

Více v časopisu Komunální technika 10/2017.