03.06.2019 | 10:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

S inovacemi ve všech oblastech

Stánek Bobcat na veletrhu Bauma 2019 byl jedním z největších v historii společnosti. Výrobce nabídl řešení od zemních prací, dopravních staveb, pronájmu techniky, demolic až po manipulaci s materiálem a krajinné úpravy.

Na působivém prostoru výstavní plochy přes 2500 m2 s třiceti stroji mohli zákazníci zažít speciální „demo show“, kterou je společnost Bobcat proslavena. Její součástí byly kaskadérské kousky se stroji a současně prezentace novinek. Významným prvkem byla velkoformátová stěna s koláží zobrazující minirypadlo tvořené 26 000 snímky strojů Bobcat s více než sto druhy příslušenství. Stánek rovněž představil značkový servis, služby a finanční produkty pro pořízení nových strojů.

Pro společnost Bobcat bylo hlavní událostí na veletrhu Bauma 2019 představení nového elektrického minirypadla E10e, vyvinutého a vyráběného v Dobříši, které je prvním komerčně dostupným plně elektrickým pomocníkem ve třídě jednotunových strojů. Bylo i hvězdou demo show společně s novým pokročilým systémem dálkového ovládání pro kompaktní nakladače jako jedním z mnoha nových příslušenství prezentovaných na veletrhu. Mezi další významné produkty z oblasti nářadí patřila i nová řada cepových sekaček pro minirypadla.

Kromě stroje E10e byla u stánku k dispozici kompletní nabídka minirypadel, včetně nových dvou- až čtyřtunových modelů řady R, které byly poprvé představeny právě na veletrhu Bauma. Společnost Bobcat rovněž vystavila nové teleskopické manipulátory a kompaktní nakladače.*

Další informace o společnosti Bobcat a jejích produktech naleznete na webu www.bobcat.com.

(Podrobnosti v Komunální technice 5/2019)

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down