19.10.2017 | 01:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

S elektrickým pohonem a bez emisí

Ideálním řešením pro práci bez hluku a zplodin ze spalovacího motoru je nový univerzální komunální nosič Aebi EC170. Vhodný pomocník nejen do měst, ale i hor pracuje šetrně ve vztahu k životnímu prostředí. Svoje ekologické zaměření demonstruje i doplňky z pravého dřeva, což mu přidává na atraktivitě.

Univerzální komunální nosič Aebi EC170 se pohybuje na odpružených pásech. Jeho elektromotory mají špičkový výkon  18 kW. Stroj je napájen výkonnou lithium-iontovou baterií a poháněn dvěma výkonnými motory s elektrickými disky.

Vozidlo s trubkovým rámem disponuje integrovanou ochranou proti převrácení. Nechybí osvědčené technické prvky značky Aebi, jako je nízké těžiště, umožňující nasazení stroje i při práci ve velice náročném terénu. Díky svým kompaktním, krátkým a pružným pásům je stroj dobře manévrovatelný a všestranný a může pracovat s řadou příslušenství.

Obsluha bezpečně ovládá vozidlo z ergonomického sedadla vybaveného čtyřbodovým bezpečnostním pásem a monitoruje pracovní funkce stroje na barevném displeji zabudovaném v loketní opěrce. Ovládání je snadné a obsluha je zvládne pomocí tří prstů jedné ruky pomocí joysticku. Ovládání je velmi citlivé a přesné ve všech pracovních situacích.

Různé výkonnostní režimy a individuálně nastavitelné jízdní profily zajišťují efektivní práci a dobrý komfort. Volitelně je pro  nosič k dispozici také  dálkové ovládání pro práci v extrémně svažitém terénu. Model EC170 má evropskou silniční registraci a je tedy prvním čistě elektrickým zařízením, které je možné používat ve veřejné silniční dopravě. Lze jej tedy využít i jako tahač pro až 300 kg nebrzděného a 500 kg brzděného závěsného zařízení.

Přídavné prvky dělají  z Aebi EC  skutečný multifunkční stroj využitelný po celý rok. Ať již  jde o údržbu travnatých ploch s mulčovací a žací lištou, s foukačem na listí, kartáčovým zametačem, nebo v zimním provozu se sněhovou radlicí či sněhovou frézou, popřípadě i pro tahání nákladu na saních.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Komentáře k článku

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down