10.10.2013 | 02:10

Rychle a účinně proti obtížným ptákům

Efektivní a současně velmi šetrnou technologií v boji proti holubům a dalším obtížným ptákům ve městech a obcích je elektrická páska. Je vysoce efektivní, tichá, bezpečná a jednoduše se instaluje.

Ptačí trus poškozuje budovy, ničí fasády a způsobuje tak značné škody. Nejlepší ochranou proti dosedání ptactva na objekty se 100% účinností je elektrická páska, která ptákům neublíží, ale opeřenci se již zaručeně nebudou na místo vracet.
Tento způsob plašení ptáků byl testován desítky let na farmách a je naprosto bezpečný. Splňuje povolené hladiny elektřiny pro ptáky i lidi včetně požárních předpisů. Jde tak o čistý a velmi účinný způsob plašení ptactva s okamžitými výsledky.

Dobře drží, dlouho vydrží Páska je bezbarvá, dobře vypadá a hlavně účinně chrání stavbu. Použít ji lze na hranách a hřebenech střech, parapetech, okapech, oknech nebo zábradlích. Na historických a dalších budovách tak snadno udržíte ptáky z dosahu.
Systém se skládá se z průhledné samolepící pásky se dvěma vodiči, které vydávají elektroimpulsy. Kvalitní pryskyřičné materiály a hliník zaručují dlouhou životnost. Páska je odolná proti UV záření. Zůstává průhledná a nezbarvuje se. Snadno a pevně se přichytí na všechny možné očištěné povrchy. Přizpůsobí se tvaru a pevně drží na střešní krytině, kovu, sklu, kameni, keramice, dřevu a jiných materiálech.

Navždy sbohem... Zdroje vytvářejí pulsy stejnosměrného napětí, které je pro člověka a ptáky neškodné, zhruba ve dvousekundových intervalech. Každý zdroj dokáže zajistit napájení až pro 500 bm pásky. Případné jiskry nemohou vznítit okolní suché a hořlavé materiály, protože impulsy jsou vysílány s dlouhými pauzami.
Po instalaci zařízení se ptáci vrátí zpět a zkoumají ho. Pokud dosednou na pásku nebo se po ní projdou, dostanou neškodný úder, který si velice dlouho pamatují. Nadskočí a ihned rozpoznají nebezpečí. Rychle se snaží vyvarovat dalšímu kontaktu s páskou a už se ošetřené místo nevracejí. Páska účinkuje na všechny druhy ptáků, například holuby, racky či vrabce.
(red)

100% ÚČINNOST
5 LET ZÁRUKA
SNADNÁ INSTALACE
PŮSOBÍ IHNED
PÁSKA ELECTRICAL STOP TAPE
Šířka: 4,5 cm
Délka: 15 m
Balení: 15 bm
Cena 1 bm: 499 Kč bez DPH

ELECTRIC POWER N 700 Zdroj energie ze sítě 230V
Optická kontrola funkce
Max. napětí : 6500 V
Napětí při odporu 500 ohm: 2800 V
Vybíjecí energie : 0,8 J
Cena za kus: 2.999 Kč bez DPH

Pest Control Corporation, s. r. o.
Farma Západ, 687 61 Vlčnov
E-mail: info@pcco.biz