20.06.2018 | 11:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Rozšiřují nabídku poskytovaných služeb i techniky

Se sortimentem komunální, manipulační a úklidové techniky, možnostmi servisu včetně generálních oprav a repasí, popřípadě s podmínkami zápůjček vybraných strojů se mohli seznámit návštěvníci v rámci předváděcích dnů, které uspořádala koncem května ve svém areálu v Solnici společnost Auto SAS. Jak bylo na první pohled patrné, portfolio firmy se rozrostlo a úměrně s tím se rozšiřují i využívané plochy areálu.

Firma momentálně zaměstnává zhruba 70 lidí a její zaměstnanci rozhodně nezahálejí. Zájem je jak o nové komunální stroje a vozidla, tak manipulační a úklidovou techniku i dlouhodobě nabízené generální opravy starší mechanizace.

Manipulační technika pro každého

Nabídku manipulační techniky výrazně obohatily nové modely značky Toyota a zájem je i o pronájmy starších strojů ať již krátkodobé, nebo na delší časové období. Vysokozdvižné vozíky, retraky, paletové vozíky i další varianty manipulačních strojů nacházejí široké uplatnění a k dispozici je i centrální elektronické řízení celé manipulační flotily. „Za hit sezóny se dají považovat elektrické vysokozdvižné vozíky s Li-ionovými bateriemi. Od loňského roku nabízíme též terénní vysokozdvižné vozíky Samuk, které umožňují manipulaci s materiálem v obtížném terénu,“ říká vedoucí marketingového oddělení Ing. Jitka Dimmerová.*

Více v časopisu Komunální technika 7/2018.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down